İstanbul Yüzme Kulübü

Biz Kimiz?Hakkımızda

2021 yıllında Emirhan Temiz Ve Serdar Kayhan tarafından kurulan İstanbul Yüzme Kulübü deneyimli,eğitimli antrenör kadromuz ve kaliteli,temiz tesisler içerisinde yüzme sporunu sevdirmeyi ve öğretmeyi amaçlamaktadır.

İstanbul Yüzme Kulübü

İstanbul Yüzme Kulübü 2017 Yılından itibaren ilk olarak Ataşehir Yüzme havuzunda faaliyetlerine başlamıştır. Bugün itibari ile Ataşehir yüzme havuzu ve Burhan Felek yüzme havuzu olmak üzere iki farklı havuzda eğitim vermekteyiz.

2017 yıllında Emirhan Temiz Ve Serdar Kayhan tarafından kurulan Ataşehir yüzme Kulübü deneyimli,eğitimli antrenör kadromuz ve kaliteli,temiz tesisler içerisinde yüzme sporunu sevdirmeyi ve öğretmeyi amaçlamaktadır.

AMACIMIZ

Yüzme sporunda hiç bir sporcuyu kaybetmeden onlara tek tek dokunarak ve seviyelerine inerek kesinlikle yüzmeyi sevdirerek öğretmek ve gelebileceği en üst noktaya taşımaktır.

MİSYONUMUZ

Ataşehir yüzme kulübü olarak kurulduğumuz günden beri yüzme sporunun gelişmesi ve tanınması için çaba sarf ettik ve etmeye devam ediyoruz. Her yaşa, her seviyeye ve en önemlisi her bütçeye uygun yüzme dersleri vermeye çalıştık. Her zaman kaliteye önem veren ve eğitim seviyesi üniversite mezunu olmayan antrenör asla bünyesinde çalıştırmayan bir kurumdur.

 

VİZYONUMUZ

Küçük yaşlardan itibaren yüzme sporuna başlayan sporcularımızı sporun ve yüzmenin bir yaşam biçimi haline getirmesini sağlamaktır. Kaliteli tesislerimizde profesyonel antrenörlerimiz eşliğinde Türkiye'de ve Dünya çapında sporcular yetiştirmeyi ve o sporcularımızın ömür boyu spor yapmalarını hedefliyoruz. Bu sporu geniş kitlere yayarak bütün 7 den 70' bütün herkesin yapabileceği sağlamaktadır.

Ekibimiz

Eğitmenlerimiz

Emirhan Temiz

Profesyonel Eğitmen

Serdar Kayhan

Profesyonel Eğitmen

Halil İbrahim Yükselsan

Finance Consultant

Selenay Kalkan

Business Advisor

Neredeyiz?İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Contact Title
Adres Şenol Güneş Bulvarı,İkbal Cad. Kahraman Sok. No1. Çamlık-Ümraniye
Contact Title
Telefon 0535 381 38 95
0507 352 07 69

BLOGSon Yazılar

Yüzme Kursları Hakkında Bilgiler

9 Kasım 2021 admin

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak...

Yüzme Eğitiminin Faydaları

2 Kasım 2021 admin

lorem ipsum dolor sit amet..BTST   View of swimming pool   Lorem Ipsum is simply dummy text...

Özel Yüzme Dersi

20 Eylül 2021 admin

Özel yüzme dersi kişinin ihtiyaçlarına yönelik şekillendirilmektedir. Antrenör ile birebir yüzme dersi yapılmaktadır. Her yaş gurubuna farklı yüzme çalışmaları uygulamaktadır....