İstanbul Yüzme Kulübü

TeamTeam style 1

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in coulpa qui official modeserunt mollit anim id est laborum 20 years experience.

Emirhan Temiz

Profesyonel Eğitmen

Emirhan Temiz

Profesyonel Eğitmen

Serdar Kayhan

Profesyonel Eğitmen

Serdar Kayhan

Profesyonel Eğitmen
Profesyonel yüzücülük hayatımda bir çok başarı elde ettiğim 17 yıldan sonra gönül verdiğim yüzme sporunda 2005 yılında Yüzme Antrenörlüğü'ne Sporcusu olduğum Kınalıada Su Sporları Kulübünde başladım.2005-2013 yılları arasında Kınalıada Su Sporları Kulübünde 2013-2016 yılları arasında Çevre Kolejin de antrenörlük yaptıktan sonra 2016 da halen devam eden Anabilim Kolejinde Yüzme Baş Antrenörlüğü görevime başladım. Eğitimimi Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Y.O. Yüzme Antrenörlüğü bölümünde aldım. Yüzme Federasyonun ve birçok antrenörlük ve spor seminerine katıldım. Yüzmenin her kademesinde hizmet ederek yüzlerce başarılı sporcu yetiştirdim ve yetiştirmeye devam ediyorum. Antrenörlük kariyerim boyuncu sayısız grup dersi ve özel ders verdim ve ders vermeye büyük bir mutlulukla devam ediyorum. Ataşehir Yüzme Kulübü Kurucu Üyesiyim. Antrenmanlarımızı Yüzme Kurslarımızı ve Özel derslerimizi koordine etmekteyim

Halil İbrahim Yükselsan

Finance Consultant

Halil İbrahim Yükselsan

Finance Consultant
1. kademe yüzme antrenörüdür. 13 senelik Yüzme hayatında çeşitli başarılar elde etmiştir. Şuan halen master yüzme takımında aktif bir şekilde yüzmektedir. Ataşehir yüzme kulübünde alt yapı takımından sorumludur.

Selenay Kalkan

Business Advisor

Selenay Kalkan

Business Advisor
1.Kademe Yüzme Antrenörüdür. 1 sene senkronize antrenörlüğü yaptıktan sonra 4 senedir yüzme antrenörlüğü yapmaktadır. Eski bir yüzücü de olan antrenörümüz alt yapı takım sporcularımızla çalışmaktadır.